Sipariş Listeniz


HAKKIMIZDA

2009 yılında imalata başlayan firmamızda Japon-Kore araçlarına ait kauçuk ve kauçuk-saçlı yedek parça imalatı yapmaktayız. Hyundai, Mitsubishi, Mazda, Toyota, Honda, Kia, Nissan, Suzuki, Daewoo, Isuzu marka ve modellere sahip binek ve ticari araçlara ait hava filtre hortumları; aks ve direksiyon körükleri; viraj, makas ve amortisör lastikleri; salıncak ve makas burçları; motor ve radyatör takozları parçalarının üretimini yapmaktadır. Firmamız Bursa ili Yıldırım ilçesi Anadolu Mh. sanayi bölgesinde üretim faaliyetine devam etmektedir. 10 yılı aşkın süredir yaklaşık 400 çeşidin üzerinde kendi imalatımız ve fason yapımı mamüller ile siz değerli müşterilerimize hizmet etmekteyiz. Kalite + hizmet + sorunsuz sevkiyat konusunda lider olma yolundayız. Siz değerli müşterilerimize bu yolda hizmet vermekten onur duyarız.

MİSYONUMUZ

Sektörümüzdeki gelişmeleri yakından izleyerek, firmamızın başarısını ve ürünlerimizin kalitesini etkileyen tüm süreçleri sürekli olarak iyileştirmek, müşterilerimizin gereksinimlerini zaman - fiyat - kalite yönünden en uygun koşullarda karşılamak, verimliliği arttırarak firmamızın kârlılığını üst düzeye çıkarmak, çalışanlarımızın sağlık ve iş güvenliğini gözeterek her türlü iş kazasını en aza indirmek ve çevreyi korumak, dürüst güvenilir bir firma olarak müşterimizin memnuniyetini sağlamaktır.

VİZYONUMUZ

Sahip olduğumuz deneyim ve bilgi birikimini arttırarak, teknoloji ve kalite açısından sektörümüzde lider bir kuruluş olmaktır.